WSU240-0500
DigiKeys varenummer
237-1459-ND
Producenter
Producentens varenummer
WSU240-0500
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WSU240-0500 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
12 W
Producenter
Triad Magnetics
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Serie
Polarisering
Positivt center
Emballage
Boks
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
Niveau VI
Anvendelsesregion
Nordamerika
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Form
Vægophæng (klasse II)
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Inputtype
Fast blad
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Output
24V
Størrelse/dimension
2,80" L x 1,69" B x 1,18" H (71,0mm x 42,8mm x 30,0mm)
Strøm - Output (maks.)
500mA