TPP 450-136B-M
DigiKeys varenummer
1951-TPP450-136B-M-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPP 450-136B-M
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 450W
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 36V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPP 450-136B-M Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, PFC, standby-udgang, fjernbetjent on/off, universalindgang
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,83" L x 3,15" B x 1,60" H (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus
Spænding - Output 1
36V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - Output 1
12.5 A