TCR2EF11,LM(CT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Toshiba Semiconductor and Storage
På lager: 0
Datablad
Similar
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
ABLIC Inc.
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 200mA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
TCR2EF11,LM(CT
DigiKeys varenummer
TCR2EF11LM(CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
TCR2EF11LM(CTCT-ND - Afskåret tape (CT)
TCR2EF11LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCR2EF11,LM(CT
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.1V 200MA SMV
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TCR2EF11,LM(CT Modeller
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
0,67V @ 150mA
Mfr
Strøm - Output
Serie
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
60 µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
Varestatus
Aktiv
Styringsfunktioner
Aktivér
Outputkonfiguration
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm
Udgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal regulatorer
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Pakke/hus
SC-74A, SOT-753
Spænding - Output (min./fast)
1,1V