TPSM63603SRDHR
DigiKeys varenummer
296-TPSM63603SRDHRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-TPSM63603SRDHRCT-ND - Afskåret tape (CT)
296-TPSM63603SRDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSM63603SRDHR
Beskrivelse
HIGH-DENSITY, 3-V TO 36-V INPUT,
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 1 – 16V 3A 3V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPSM63603SRDHR Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
3A
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
94,1%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
30-PowerQFN-modul
Spænding - Input (min.)
3V
Størrelse/dimension
0,24" L x 0,16" B x 0,07" H (6,0mm x 4,0mm x 1,8mm)
Spænding - Input (maks.)
36V