TPSM63603SEVM
DigiKeys varenummer
296-TPSM63603SEVM-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPSM63603SEVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR TPSM63603S
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
TPSM63603S - DC/DC, Trin ned 1 Ikke-isolerede udgange Evalueringskortoutput
Kategori
Spænding - Output
1V – 16V
Producenter
Texas Instruments
Strøm - Output
3A
Emballage
Boks
Spænding - Input
3V – 36V