SN74LVC2G32QDCURQ1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Texas Instruments
På lager: 945
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
OR-gate IC 2 Kanal 8-VSSOP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SN74LVC2G32QDCURQ1
DigiKeys varenummer
296-35063-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-35063-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-35063-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SN74LVC2G32QDCURQ1
Beskrivelse
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
OR-gate IC 2 Kanal 8-VSSOP
EDA/CAD-modeller
SN74LVC2G32QDCURQ1 Modeller
Kategori
Logikniveau - Lavt
0,7V – 0,8V
Mfr
Logikniveau - Højt
1,7V – 2V
Serie
Maks. udbredningsforsinkelse @ V, maks. CL
4,7ns @ 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Logiktype
Kvalifikation
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
8-VSSOP
Spænding - Forsyning
1,65V – 5,5V
Pakke/hus
8-VFSOP (0,091", 2,30mm bredde)
Strøm - Hvilestrøm (maks.)
10 µA
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output høj, lav
32mA, 32mA