74LVC2G32DC-Q100H er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
onsemi
På lager: 8.610
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 0
Datablad
Texas Instruments
På lager: 945
Texas Instruments
OR-gate IC 2 Kanal 8-VSSOP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
74LVC2G32DC-Q100H
DigiKeys varenummer
1727-2073-2-ND - Tape & Reel (TR)
1727-2073-1-ND - Afskåret tape (CT)
1727-2073-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
74LVC2G32DC-Q100H
Beskrivelse
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
OR-gate IC 2 Kanal 8-VSSOP
Kategori
Logikniveau - Lavt
0,7V – 0,8V
Mfr
Logikniveau - Højt
1,7V – 2V
Serie
Maks. udbredningsforsinkelse @ V, maks. CL
3,2ns @ 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Logiktype
Kvalifikation
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
8-VSSOP
Spænding - Forsyning
1,65V – 5,5V
Pakke/hus
8-VFSOP (0,091", 2,30mm bredde)
Strøm - Hvilestrøm (maks.)
4 µA
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output høj, lav
32mA, 32mA