CCP0.75BK250
DigiKeys varenummer
1030-CCP0.75BK250-ND
Producenter
Producentens varenummer
CCP0.75BK250
Beskrivelse
EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Muffe X 250' (76,20m) Sort
Kategori
Materiale
Polyethylen-terephthalat (PET), Halogenfri
Producenter
Techflex
Farve
Sort
Serie
Længde
250' (76,20m)
Emballage
Spole
Vægtykkelse
0,024" (0,61mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Type
Muffe
Slidbeskyttelse
Slid- og skærefast, Anti-fryns
Typeegenskaber
Udvidbar
Funktioner
Rent snit
Diameter - Indeni, Ikke udvidet
0,750" (19,05mm)
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Diameter - Indeni, Udvidet
1,000" (25,40mm)