RT-375-3/4-X-SP
DigiKeys varenummer
484-RT-375-3/4-X-SP-ND
Producenter
Producentens varenummer
RT-375-3/4-X-SP
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 75M CLEAR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Klar 246,1' (75,0m)
Kategori
Indvendig diameter - Krympet
0,375" (9,53mm)
Mfr
Krympet vægtykkelse
0,017" (0,43mm)
Serie
Materiale
Emballage
Spole
Funktioner
Kemisk resistent, Flammehæmmende
Varestatus
Aktiv
Farve
Type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
125°C
Længde
246,1' (75,0m)
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,750" (19,05mm)