RP73PF2A1K21BTDF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TT Electronics/Welwyn
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
1.21 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm