CRG0805F75K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 87.774
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Opgradering
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
75 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0805F75K
DigiKeys varenummer
CRG0805F75K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0805F75K
Beskrivelse
RES SMD 75K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0805F75K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)