CRCW080575K0DKEAP det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
75 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW080575K0DKEAP
DigiKeys varenummer
CRCW080575K0DKEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080575K0DKEAP
Beskrivelse
RES SMD 75K OHM 0.5% 1/8W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW080575K0DKEAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)