CPF-A-0805B30KE
DigiKeys varenummer
1712-CPF-A-0805B30KETR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CPF-A-0805B30KECT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CPF-A-0805B30KEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF-A-0805B30KE
Beskrivelse
RES SMD 30K OHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
30 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
CPF-A-0805B30KE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)