TNPW080530K0BEEA
DigiKeys varenummer
541-3206-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-3206-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-3206-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080530K0BEEA
Beskrivelse
RES 30K OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
30 kOhms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW080530K0BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)