ANT-GNFPC-SHL15100UF
DigiKeys varenummer
343-ANT-GNFPC-SHL15100UF-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-GNFPC-SHL15100UF
Beskrivelse
ANTENNA GNSS FPC SH L1/L5 25X25
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,177GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Fladt patch RF-antenner 1,164GHz ~ 1,606GHz -0,2dBi, 3,3dBi, 3dBi MHF1, U,FL Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
3
VSWR
Serie
Gain
-0,2dBi, 3,3dBi, 3dBi
Emballage
Pose
Effekt - Maks.
2 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Navigation
Terminering
MHF1, U,FL
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
1,177GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Højde (maks.)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
1,164GHz ~ 1,606GHz