ANT-GNFPC-SAHL1100UF
DigiKeys varenummer
343-ANT-GNFPC-SAHL1100UF-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-GNFPC-SAHL1100UF
Beskrivelse
ANTENNA GNSS FPC SH L1 13X13 100
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,387GHz GNSS, GPS Fladt patch RF-antenner 1,164GHz – 1,61GHz MHF, MHF1, U.FL, UMCC Selvklæbende
Kategori
Antennetype
Fladt patch
Antal bånd
1
Emballage
Pose
VSWR
2
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
5 W
RF-familie/standard
Navigation
Funktioner
Kabel - 100mm
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Terminering
MHF, MHF1, U.FL, UMCC
Frekvens (center/bånd)
1,387GHz
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensområde
1,164GHz – 1,61GHz