ANT-916-CW-RAH
DigiKeys varenummer
ANT-916-CW-RAH-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-916-CW-RAH
Beskrivelse
RF ANT 916MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox Pisk, Retvinklet RF-antenner 850MHz – 970MHz 2,2dBi RP-SMA han Stikforbindelsemontering
Kategori
Antennetype
Pisk, Retvinklet
VSWR
1,9
Emballage
Bulk
Gain
2,2dBi
Terminering
RP-SMA han
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
1,850" (47,00mm)
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Applikationer
ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox
Frekvensområde
850MHz – 970MHz