MPZ1608S471ATA00
DigiKeys varenummer
445-MPZ1608S471ATA00TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ1608S471ATA00CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-MPZ1608S471ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MPZ1608S471ATA00
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 1A 150mOhm
EDA/CAD-modeller
MPZ1608S471ATA00 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1A
DC-modstand (DCR) (maks.)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz