FK18X7R1H473KN020 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 886
På lager: 310
På lager: 499
På lager: 357
På lager: 365
På lager: 415
På lager: 513
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
På lager: 82
0.047 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FK18X7R1H473KN020
DigiKeys varenummer
445-5301-ND
Producenter
Producentens varenummer
FK18X7R1H473KN020
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FK18X7R1H473KN020 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)