CLF10060NIT-221M-D
DigiKeys varenummer
445-174724-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174724-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-174724-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLF10060NIT-221M-D
Beskrivelse
FIXED IND 220UH 850MA 420 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 850 mA 420mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CLF10060NIT-221M-D Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
850mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
420mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,394" B (10,10mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,248" (6,30mm)