MDH10060C-221MB=P3
DigiKeys varenummer
490-MDH10060C-221MB=P3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MDH10060C-221MB=P3
Beskrivelse
FIXED IND 220UH 800MA 448.5 MOHM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 800 mA 448,5mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MDH10060C-221MB=P3 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
448,5mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Trådviklet spolemodstand
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,394" B (10,10mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,248" (6,30mm)