CLF10060NIT-221M-D | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CLF10060NIT-221M-D |
Beskrivelse | FIXED IND 220UH 850MA 420 MOHM |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 850 mA 420mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CLF10060NIT-221M-D Modeller |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 850mA |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 420mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Forældet | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,398" L x 0,394" B (10,10mm x 10,00mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,248" (6,30mm) |