CGJ5C2C0G1H103J060AA
DigiKeys varenummer
445-8213-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8213-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CGJ5C2C0G1H103J060AA
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V C0G 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGJ5C2C0G1H103J060AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,030" (0,75mm)