GRT3195C2A103JA02D
DigiKeys varenummer
490-GRT3195C2A103JA02DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GRT3195C2A103JA02DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GRT3195C2A103JA02DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRT3195C2A103JA02D
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V C0G 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GRT3195C2A103JA02D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)