CGJ4F3C0G2D102J085AA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 14
Datablad
1000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CGJ4F3C0G2D102J085AA
DigiKeys varenummer
445-9176-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9176-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CGJ4F3C0G2D102J085AA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 200V C0G 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CGJ4F3C0G2D102J085AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)