CGA4F3C0G2E102J085AA
DigiKeys varenummer
445-5759-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-5759-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-5759-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA4F3C0G2E102J085AA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 250V C0G 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA4F3C0G2E102J085AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)