C5750C0G2J683J230KE er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 380
Datablad
0.068 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)