CGA9N1C0G2J683J230KE
DigiKeys varenummer
445-175719-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-175719-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-175719-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA9N1C0G2J683J230KE
Beskrivelse
CAP CER .068UF 630V C0G/NP0 2220
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA9N1C0G2J683J230KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,60mm)