C4532X7R2A684K230KA
DigiKeys varenummer
445-4506-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4506-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-4506-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7R2A684K230KA
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1812
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C4532X7R2A684K230KA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)