C4532X7T2E684K160KA
DigiKeys varenummer
445-7768-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7768-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7768-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7T2E684K160KA
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 250V X7T 1812
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7T 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C4532X7T2E684K160KA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)