C3225X5R1C106K200AA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C3225X5R1C106K200AA |
Beskrivelse | CAP CER 10UF 16V X5R 1210 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C3225X5R1C106K200AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 85°C |
Serie | Funktioner Lavt ESL |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Ikke til nye design | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,087" (2,20mm) |