C3225X7R1E106K250AC
DigiKeys varenummer
445-3942-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-3942-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-3942-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7R1E106K250AC
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X7R1E106K250AC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)