C3216X7R2J222M115AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
YAGEO
2200 pF ±20% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C3216X7R2J222M115AE
DigiKeys varenummer
C3216X7R2J222M115AE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C3216X7R2J222M115AE
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C3216X7R2J222M115AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)