C3216X7R2J222K115AE er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 4.243
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 4.338
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
2200 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)