C3216X7R1E105K160AA
DigiKeys varenummer
445-1381-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1381-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-1381-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216X7R1E105K160AA
Beskrivelse
CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216X7R1E105K160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)