C3216X7R2A105K160AA
DigiKeys varenummer
445-4467-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4467-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-4467-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216X7R2A105K160AA
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216X7R2A105K160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)