C3216C0G2E562J115AA
DigiKeys varenummer
445-4147-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4147-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-4147-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216C0G2E562J115AA
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 250V C0G 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3216C0G2E562J115AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)