C1206C562JAGACTU
DigiKeys varenummer
399-15127-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-15127-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-15127-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C562JAGACTU
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 250V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206C562JAGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)