B72205S0600K101
DigiKeys varenummer
495-6481-ND
Producenter
Producentens varenummer
B72205S0600K101
Beskrivelse
VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B72205S0600K101 Modeller
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
110 V
Producenter
TDK
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
2,2J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
250 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
60 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
85 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
90 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
100 V