B32672L1123J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.900
Datablad
0.012 µF Filmkondensatorer 600V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32672L1123J289
DigiKeys varenummer
B32672L1123J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32672L1123J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32672L1123J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
600V
Applikationer
Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)