B32621A4153J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 4.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
KEMET
WIMA
0.015 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polypropylen (PP), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32621A4153J289
DigiKeys varenummer
B32621A4153J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32621A4153J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32621A4153J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V