F461AG153J630A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 2.000
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AG153J630A
DigiKeys varenummer
399-F461AG153J630A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461AG153J630A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V