B32529C1224J189 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 1.386
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 74
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C1224J189
DigiKeys varenummer
495-4985-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-4985-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1224J189
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32529C1224J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V