B32523Q6474K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 582
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
0.47 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32523Q6474K289
DigiKeys varenummer
B32523Q6474K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32523Q6474K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32523Q6474K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V