B32523Q6474K000
DigiKeys varenummer
495-6817-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32523Q6474K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32523Q6474K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
400V