PXC-M10-24WS24-A
DigiKeys varenummer
285-PXC-M10-24WS24-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
PXC-M10-24WS24-A
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 10W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 416mA 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PXC-M10-24WS24-A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Mfr
Spænding - Isolering
5 kV
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Rør
Funktioner
OCP, OVP, SCP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.89
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
24-DIP-modul, 5 ledere
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
1,25" L x 0,80" B x 0,40" H (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
416mA