I7C2W020A120V-0C1-R
DigiKeys varenummer
285-I7C2W020A120V-0C1-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
I7C2W020A120V-0C1-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 8 – 24V 20A 9V - 36V Indgang
EDA/CAD-modeller
I7C2W020A120V-0C1-R Modeller
Funktioner
Justerbart output, Fundamentplade, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Boks
Effektivitet
0.97
Størrelse/dimension
1,45" L x 1,34" B x 0,59" H (36,8mm x 34,0mm x 15,0mm)
Spænding - Input (min.)
9V
Spænding - Input (maks.)
36V
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Strøm - Output (maks.)
20A
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
480 W