I7A4W060A033V-0C1-R
DigiKeys varenummer
285-I7A4W060A033V-0C1-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
I7A4W060A033V-0C1-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3 ~ 28V 60A 18V - 60V Indgang
Funktioner
Fjernbetjent til/fra
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 115°C (med reducering)
Emballage
Boks
Effektivitet
99%
Størrelse/dimension
1,45" L x 1,34" B x 0,78" H (36,8mm x 34,0mm x 19,8mm)
Spænding - Input (min.)
18V
Spænding - Input (maks.)
60V
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Strøm - Output (maks.)
60A
Standardnummer
Effekt (Watt)
1.68 kW