CLF10040T-221M-D
DigiKeys varenummer
445-9607-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9607-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-9607-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CLF10040T-221M-D
Beskrivelse
FIXED IND 220UH 700MA 624 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 700 mA 624mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CLF10040T-221M-D Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
880mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
624mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,382" B (10,00mm x 9,70mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,161" (4,10mm)