DA-024-12-02-00-00
DA-024-12-02-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
DA-024-12-02-00-00
DigiKeys varenummer
926-1070-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA-024-12-02-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 24 W
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DA-024-12-02-00-00 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding
12 V
Producenter
Tark Thermal Solutions
Ventilatorplacering
Varm side
Serie
Effekt - Indgang
29 W
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 48°C
Varestatus
Aktiv
Vægt
0,661lb (299,82g)
Varmeoverførselstype
Direkte til luft
Dimensioner - Samlet
80mm L x 60mm B x 69mm H
Effekt - Køling
24 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
2.4 A